Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godric's Hollow RPG

Sihir Dünyası Artık Bir Adım Ötede...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Helena Victoria Covenant

YazarMesaj
Helena Victoria Covenant
2. Sınıf Slytherin Öğrencisi
2. Sınıf Slytherin Öğrencisi
Helena Victoria Covenant

Helena Victoria Covenant Empty
MesajKonu: Helena Victoria Covenant   Helena Victoria Covenant Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:29 pm

Covenant'lar, Madam Malkin'den çıkmış, Binbir Çeşit Baykuş Dükkanı'na gidiyorlardı. Burada sadece Helena için bir hayvan alacaklardı. Çünkü Jenny'nin bir baykuşu vardı.

Covenant'lar, Binbir Çeşit Baykuş Dükkanı'na adım attıklarında Helena hemen baykuş reyonuna gitti. Hayvan seçmek o kadar zordu ki...

Bazı baykuşlar o kadar çirkindi ki Helena hemen onları es geçiyordu, bazılarını da uzun uzun inceliyordu. Helena baykuşların çok büyük olduklarını fark etti. Hafif bir şey istiyordu. O anda aklına bir fikir geldi. Neden cüce baykuş almıyordu ki?

"Anne?" dedi Helena.

"Ne oldu tatlım?" dedi Mrs Covenant.

"Ben cüce baykuş almak istiyorum."

"Tamam tatlım." dedi Mrs Covenant. Sonra bir görevliyi yanlarına çağırıp sordu. "Cüce baykuşlar nerede?"

"Normal baykuşlardan sonra biraz ilerleyin, oradalar." dedikten sonra görevli gitti.

Mrs Covenant homurdanıyordu. "Normal baykuşlar mı? Yani cüce baykuşlar anormal mi?"

Mr Covenant karısını sakinleştirmek için harekete geçti. "Adam öyle demek istememiştir."

"Bana ne!Demiştir artık."

Bunları konuşurken cüce baykuşların olduğu reyona varmışlardı. Hepsi heyecanla cıvıldıyordu.

Helena cüce baykuşlara bakarken birden gözüne ilerdeki bir baykuş takıldı. Çok şirindi. Kehribar rengi tüyleri vardı. Helena o baykuşu almaya karar verdi.

Helena Victoria Covenant
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Helena Victoria Covenant