Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godric's Hollow RPG

Sihir Dünyası Artık Bir Adım Ötede...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Ömrüm Gibi Seviyorum...

2 posters
YazarMesaj
Hillary Black Bucks
İksir Profesörü | Üst Düzey Root
İksir Profesörü | Üst Düzey Root
Hillary Black Bucks

Seni Ömrüm Gibi Seviyorum... Empty
MesajKonu: Seni Ömrüm Gibi Seviyorum...   Seni Ömrüm Gibi Seviyorum... Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 12:29 am

Seni seviyorum! Bütün yorgunluğuna ve yılgınlığına rağmen hayatın yüreğimin enerjisi hiç bitmiyor. Seni severken büyüyorum..
Seni seviyorum! Her sabah yeni bir güne uyanıp tekrar ve tekrar içimde aşkına tanıklık ediyorum. Seni her gece ve sabah yeniden seviyorum eskimesin diye..
Kaç kalbe eşlik etmiş olsam da bu güne kadar hiç birinde böyle çarpmamıştı yüreğim. O yüzden göğsümü gere gere söylüyorum: Seni seviyorum!

Ne zaman yağmur yağsa ne zaman güneş açsa ne zaman bir şarkı sözleri duysam ne zaman rüya görsem seni hatırlıyorum. Her nefes alışımda seni sevdiğime kendimi şahit gösteriyorum.

Seni bütün zamanların ötesinde seviyorum. Şimdi ve bundan sonra hangi yaşama geçse ruhumorada da sevmeye devam edecek biliyorum.
Biz hiç tanışmamışız da zaten severek doğmuşuz gibi hissediyorum. Senden öncesine dair anılarım ne oldu farkında değilim!
Senle tamamlıyorum kendimi senle çoğalıyorum. Nerede olursan ol seni hissediyorum. Parmağın kesilse benim burada canım acıyor. Sana dokunmadan hiç görmeden bile hislerini anlıyorum.

Hangi yemeği yesem sever misin diye düşünüyorum. Boğazıma diziliyor lokmalar hep yarısını sana ayırmak istiyorum.

Seni sevmek yaşamın hala umut dolu olduğunu hatırlatıyor bana. İnançlarıma inadıma düşlerime sana olan sevgimle sahip çıkıyorum.
Bir mucize gibi bir rüya gibi sağdık bir dost gibi hep hayatımda kalmanı diliyorum. Ben seni sen olduğun için seviyorum.

Seni severek kendimi tamamlıyorum. Bu uzun yaşam yolculuğunda hep yanında olmayı istiyorum. İyi ve kötü ne varsa yaşanacak baştan kabul ediyorum. Seni severek daha çok inanıyorum aşka. Ne günah işlemişsem hepsinin bedelini sende ödemeye razı oluyorum. Ben seni ömrüm gibi seviyorum….

Candan Ünal

Seni Ömrüm Gibi Seviyorum... Seni-seviyorum-resimleri
JacobNessie
*Muggle* Seçmen Şapka'ya, Bir Mesleğe, Ya Da Bir Irka Başvurunuz!
JacobNessie

Seni Ömrüm Gibi Seviyorum... Empty
MesajKonu: Geri: Seni Ömrüm Gibi Seviyorum...   Seni Ömrüm Gibi Seviyorum... Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 11:08 am

Güzel paylaşım fakat Türk ve Dünya Edebiyatına daha uygun sanki. =)

Edit:Gerekli yere taşındıki. ^^

Seni Ömrüm Gibi Seviyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası