Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godric's Hollow RPG

Sihir Dünyası Artık Bir Adım Ötede...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adalİne Rossanna Rickman

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Adalİne Rossanna Rickman Empty
MesajKonu: Adalİne Rossanna Rickman   Adalİne Rossanna Rickman Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 2:24 pm

Sabah olmuştu.Sıcacık yatağından kalkmak istemiyordu Rose.Çünkü;Hogwarts içn kıyafetler,asalar,kitaplar... alacaktı.Ms.Stormacke'e alışveriş denildiğinde yerinde durmaz,uçarak giderdi.
Yataktan kalktı ve Regular'ın odasına doğru baktı.Odasında yoktu.Sanırım Ms.Stormacke'e maruz kalmıştı.Merdivenlerden aşağıya indi ve herkeze ' günaydın ' dedi.Daha sonra,üstümüzü değiştirip Diagon Yoluna gitmeye başladık.Herkez sihir tozlarını alıp kendini anahtar sözcüklerini söyleyip Diagon Yoluna gidiyordu.Sona Rose ve Ms. Stormacke kalmıştı.Rose da ''Gözlerini kırpıştırarak gönder beni Diagon'a'' diyerek Diagon yoluna gittim.Hemen arkamdan Ms. Stormacke geliyordu.
Gözlerini alamıyordu dükkanlardan Rose .Uçan eşyalar,baykuşlar,iksirler,süpürgeler...Hepsine aynı anda bakmaya çalışıyordu.Fakat hepsine birden bakmayı beceremedi.Çünkü; gözüm Ollivander's Asa Dükkanı'na baka kalmıştı.Ms. Stormacke'e :

Ms. Stormacke , ben bir asa istiyorum.
Aaa! Rossana ilk önce Gringotts Büyücü Bankasın'dan paralarını alıp sonra asanı alırız dedi.
Peki,efendim demekle yetinmiştim.

Gringotts Büyücü Bankası'na varmıştık.İçeride uçan,küçük,güzel periler vardı.Şaşa kalmıştım.Perilerden biri yanımıza gelip bizi kasamızın yanına götürdü.Paramızı aldıktan sonra imzalamamız gerek bir yer olduğunu söleydi , peri. İmzladıktan sonra dışarıya çıktık.
Bakışları sinsi,bir o kadar zeki,fakat saygılı ve gizemli olan biriydi.Tam o sırada birine çarptığını hissetti Rose.Bu Regular'dı.Selam verdikten sonra eli ile sinsi bakışlı adamı gösterip adını sordu.Adı Servetola Righam Blacer'dı.Tılsım derslerine girermiş.İlk görüşte korkmuştu ve Regularda bir yorum yapmamıştı.
Daha sonra Regular işi olduğunu söyleyip gitti.Bizde Ollivander's Asa Dükkanı'na yavaşca ilerliyorduk.Şimdi kapının önündeydik.Rose'un kalbi çok hızlı atıyordu.Sanki duracaktı.Kapıyı açtık ve içeri girdik.Bir sürü asa ve asa almak için bekleyen 1. sınıf ögrencisi vardı.Sıra Rose gelmişti.

Regular: 3.sınıf ögrencisi
Ms. Stormacke Benim ile ilgilenen bir büyücü annemdi Smile
Arcene Luminary Pattinson
St. Mungo Baş Şifacı
St. Mungo Baş Şifacı
Arcene Luminary Pattinson

MesajKonu: Geri: Adalİne Rossanna Rickman   Adalİne Rossanna Rickman Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 5:04 pm

Rp'nin bir yerinde 1.Tekil,bir yerinde 3.tekil kullanmışsın.
BU KESİNLİKLE OLMAZ!
Kurgu,yer ve zaman belirtilmemiş.
Kurgu klasik ve güzeldi.
Betimlemeler oldukça iyiydi.
Uzunluk idare eder.
Sıra geldi ASA'na.
KARA ÖNCÜ
Karabüyülerde oldukça iyi olan bu asa,eski sahibinin elinde iken bir lanetin ters tepmesiyle sahibini öldürmüş.Asa,15 santimetre uzunluğunda.Yarı esnek bir yapıya sahip.En iyi yaptığı büyü:Sersemlet.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Adalİne Rossanna Rickman   Adalİne Rossanna Rickman Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:02 pm

Tşekkürler efendim Smile

Adalİne Rossanna Rickman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adaline Rossanna Rickman
» Adaline Rossanna Rickman
» Adaline Rosanna Rickman
» Adaline Rosanna Rickman