Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Hogwarts'tan En İyi Şekilde Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz. (:

Saygılarımızla,

Godric's Hallow RPG Yönetimi.
Godric's Hollow RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godric's Hollow RPG

Sihir Dünyası Artık Bir Adım Ötede...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Spring Storm

3 posters
YazarMesaj
Spring Storm
Yeni Karaktere Geçildi
Yeni Karaktere Geçildi
Spring Storm

Spring Storm Empty
MesajKonu: Spring Storm   Spring Storm Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 2:12 am

Zaman ve Mekan:Bahar-Spring'in evi Ollivander's Asa Dükkanı
Kurgu:Spring'in asa almaya gitmesi
Kişiler:Spring Bucks,Claire Bucks.Hillary Bucks

Spring huzurlu uykusundan ablası Claire’in ona seslenmesiyle uyandı.
“Hadi asanı almaya gidiyoruz Spring. “
Ablasını duymazlıktan gelerek tekrar uyumaya çalıştı. Tam o anda ablasının ne dediğini idrak etti.
“Ne? Asamı mı? Gerçekten mi?”
Diyerek fırladı yataktan.Aynı anda da yerde duran giysi yığınına takılıp yere kapaklandı.Spring’in çığlığı yüzünden yukarı koşarak çıkan annesi Spring’in halini görünce kahkahalara boğuldu.Spring’in kötü bakışlarından dolayı susmak zorunda kalan Hillary
“İyi misin tatlım?”
Dedi. Claire’se gülmekten kıpkırmızı olmuştu. Spring eskimiş çift kişilik yatağındaki mavi yastığı Claire’ın kafasına indirdi.
“Acıktım anne kahvaltı hazır mı?”
Diyerek konuyu değiştirdi. Hep birlikte yemek salonuna indiler. Sofra inanılmaz derecede muhteşem görünüyordu. Uzun ceviz masanın üzerinde beyaz bir örtü, örtünün üzerinde pembe kahvaltı takımları ve hepsinden mükemmeli bir kuş sütü eksik denilecek görünüm.Tıka basa yedikten sonra hazırlanmak üzere odalarına çekildiler.Spring siyah mini bir elbise ve kırmızı ceket giyinip tekrar aşağıya indi ve evden çıktılar. Hava o kadar güzeldi ki yolun uzaklığını bilmese yürüyerek gitmek için yalvarabilirdi Spring. Arabaya biner binmez camdan dışarıyı seyretmeye başladı. Annesinin elini tutarken ağlayan çocuk, birkaç mutlu çift, ağaçlar ve binalar ona huzur veriyordu. Nihayet asa dükkanına ulaştıklarında kalbi yerinden çıkacak gibiydi.Annesi ve ablasının desteğiyle kapıyı aralayıp içeri girdi.Girer girmez yüzüne bir sıcak dalgası vurdu.Ayrıca ağır bir küf kokusu da vardı.Karşısındaki adam annesine hafif bir selam verdi ve acele ile onun kaderi olan asayı aramaya başladı..

En son Spring Storm tarafından Ptsi Ocak 17, 2011 5:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hillary Black Bucks
İksir Profesörü | Üst Düzey Root
İksir Profesörü | Üst Düzey Root
Hillary Black Bucks

Spring Storm Empty
MesajKonu: Geri: Spring Storm   Spring Storm Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 2:23 am

Zaman mekan kişiler ve kurgu belirtilmiş aferin.
Uzunluk kötü... Baya kötü...
Renklendirme hoş.
İmla hatasına rastlamadım.
Türkçe kullanımı iyi.
Betimleme pek yok... (daha iyi olabilir)

Sıra asada;

Gürgen ağacı dallarından yapılma, içinde unicorn tüyü bulunan, esnek olmayan bir asadır. Naziktir ve belirli büyüler için idealdir. Boyu 28 cm dir.

Düşteki Hayal

Güle güle kullanın
Albus Dumbledore
Hogwarts Müdürü | Baş Root
Albus Dumbledore

Spring Storm Empty
MesajKonu: Geri: Spring Storm   Spring Storm Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 12:41 pm

Nasıl imla hatası yok anlamadım? Basbayağı imla hatası var. Ben sürekli diyorum. Sakin olup tekrar söyleyeceğim duyun beni, noktadan sonra mutlaka boşluk olması gerekli. Bu bir hata. Duyun artık beni patlayacağım. Very Happy Razz
https://godricshollow-rpg.yetkin-forum.com
Spring Storm
Yeni Karaktere Geçildi
Yeni Karaktere Geçildi
Spring Storm

Spring Storm Empty
MesajKonu: Geri: Spring Storm   Spring Storm Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 5:35 pm

yok ben world'de yazdım imlalara dikkat ederek konrol ettirdim hiç yok noktalarda boşluk yaptım kontrol edebilirsin
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

Spring Storm Empty
MesajKonu: Geri: Spring Storm   Spring Storm Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 6:09 pm

Spring Storm demiş ki:
yok ben world'de yazdım imlalara dikkat ederek konrol ettirdim hiç yok noktalarda boşluk yaptım kontrol edebilirsin

Edit yaparak boşlukları ekledim demek istedin herhalde.

En son Spring Storm tarafından Ptsi 17 Ocak 2011 - 17:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://godricshollow-rpg.yetkin-forum.com

Spring Storm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Spring Storm
» Spring Storm
» Spring Bucks
» Hillary ve Spring Aşklarını İlan Etti!